Sevatrans

Telefonas

+370 5 2201532

El. paštas

info@sevatrans.com

Adresas

Aludarių g. 9-30, LT-01113 Vilnius

Rekvizitai

UAB Sevatrans
Image

Apie mus

Apie mus:
Esame patikima ir geros reputacijos logistikos įmonė, kuri specializuojasi tarptautinių krovinių pervežimo paslaugų srityje. Siekdami tobulumo, patikimumo ir efektyvumo, jau keletą metų aptarnaujame klientus Europos Sąjungoje, Turkijoje ir Kazachstane. Mūsų patirtis leidžia tvarkyti įvairiausių tipų ir dydžių krovinius, užtikrinant, kad kiekviena siunta saugiai ir laiku pasieks paskirties vietą.

Mūsų Paslaugos:
1. Pilnų krovinių pervežimas: siūlome saugius transportavimo sprendimus pilniems kroviniams, tiekimą įvairioms pramonės šakoms ir siuntų dydžiams. Nesvarbu, ar tai būtų didelė pramoninė įranga, ar birios prekės, turime išteklių ir patirties.
2. Grupinių krovinių gabenimas: mūsų teikiamos grupinių krovinių paslaugos leidžia klientams konsoliduoti mažesnes siuntas, optimizuoti išlaidas ir sutrumpinti tranzito laiką.
3. Multimodaliniai sprendimai: siekdami užtikrinti efektyviausias transportavimo galimybes, siūlome multimodalinius sprendimus, apjungiančius kelių, geležinkelių, jūrų ir oro krovinių gabenimą. Mūsų ekspertų komanda kruopščiai planuoja optimalų maršrutą, atsižvelgdama į tokius veiksnius kaip krovinio tipas, atstumas ir bet kokios teisinės sankcijos ar apribojimai.
4. Konsolidavimo sandėliai: turėdami nusistovėjusį konsolidavimo sandėlių tinklą visoje ES, galime efektyviai tvarkyti krovinių konsolidavimą ir perkrovimą.

Kodėl verta rinktis Sevatrans:
* Patirtis ir kompetencija: mūsų profesionalų komanda turi beveik 20-ies metų patirtį logistikos pramonėje, užtikrinančią sklandų ir be rūpesčių transportavimo procesą.
* Atitiktis ir teisinis supratimas: puikiai išmanome tarptautinės prekybos taisykles ir sankcijas, užtikriname, kad visos siuntos atitiktų būtinus teisinius reikalavimus.
* Patikimumas ir savalaikiškumas: teikiame pirmenybę punktualumui ir palaikome nuolatinį ryšį su klientais viso transportavimo proceso metu, realiuoju laiku teikdami naujienas apie siuntos būseną. * Saugus transportavimas: saugumas yra mūsų prioritetas. Mes įgyvendiname griežtas krovinių transportavimo saugumo priemones.
* Į klientą orientuotas požiūris: vertiname savo klientus ir siekiame viršyti jų lūkesčius siūlydami individualizuotus sprendimus ir dėmesingą klientų aptarnavimą.
* Įvairus sunkvežimių asortimentas: iš viso mūsų dispozicijoje yra 160 sunkvežimių, iš kurių yra 86 tentai ir 74 šaldytuvai.

Mes esame Jūsų greitis, našumas, patogumas!

Kita informacija

Mūsų partneriai


bef.jpg

Kontaktai

UAB Sevatrans
Įmonės kodas 300774618
PVM mokėtojo kodas LT100003324319

Search